Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Унгарија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 9850 кг Зафатнина 9000 л
Година 1995 Километража 65887 км Сила 340 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.300 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 9364 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 247054 км Сила 330 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 08/1992 Километража 389000 км Сила 132 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 247054 км Сила 330 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 505200 км Сила 240 kW
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 17 м³
Година 1991 Километража 1041878 км Сила 366 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 8500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10000 л
Година 1992 Километража 141305 км Сила 272 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се