Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Турција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Турција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1996 2524 22.000 LT FUEL TANKER TRUCKS
23
12.250 €
Камион-цистерна
Носивост 25500 кг Зафатнина 22000 л Суспензија пружина/пружина
Година 06/1996 Километража 638000 км Сила 176 kW
Турција
нови камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Fuel Tank
24
ВИДЕО
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ NEW REFUELLER TANKER Actros 3 2536 L
16
349.000 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2019 Километража Сила 360 кс
Турција, Aydın
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2011 AXOR 1824 E4 4X2 WATER TRUCK
21
ВИДЕО
30.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 13 л Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 385619 км Сила 240 кс
Турција, Ankara
нови камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ DOĞUMAK BOBTAIL ROAD TANK
14
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 23 м³
Година 2020 Километража Сила
Турција, Gaziantep
камион-цистерна MERCEDES-BENZ  AXOR 1824
24
ВИДЕО
30.750 €
Камион-цистерна
Носивост 18000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-31 Километража 459000 км Сила
Турција
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ
36
ВИДЕО
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Година Километража Сила
Турција, Istanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се