Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Шпанија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Шпанија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Cordoba
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Камион-цистерна
Година 02/2009 Километража 285983 км Сила 330 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 11 м³
Година 2009-04 Километража 285983 км Сила 331 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 871000 км Сила 290 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Година 2009-02 Километража 285983 км Сила 330 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Година 1997-05 Километража Сила 380 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 7000 л
Година 2005-09 Километража 426000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 12 м³
Година 2000-08 Километража 291000 км Сила 230 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 01/2009 Километража 390000 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 03/2013 Километража 383000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 03/2012 Километража 400000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 12/2010 Километража 490000 км Сила 250 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2009 Километража 411000 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1997-08 Километража 323000 км Сила 170 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 12 м³
Година 2004-08 Километража 565000 км Сила 230 кс
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се