Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Полска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 16000 м³
Година 2011 Километража 748465 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Модел M-TEC
Година 02/2012 Километража Сила
Полска, Opole
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 м³
Година 2001 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
34.130 € PLN 160.000 PLN
Камион-цистерна
Година 2010 Километража 450000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15760 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2014 Километража 381857 км Сила 430 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
18.980 € PLN 89.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 2002 Километража 915000 км Сила 480 кс
Полска, Żygląd
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 8000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 17000 м³
Година 2000 Километража 987548 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5 м³
Година 2001 Километража 705000 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
P.W.ROLPAP
Продавач на Autoline: 6 години
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12000 м³
Година 1996 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 18-34 камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 18-34
2
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 790000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 599000 км Сила 220 кс
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 18000 кг Зафатнина 14340 м³ Модел ESTERER
Година 12/2002 Километража 915000 км Сила 480 кс
Полска, Żygląd
камион-цистерна MERCEDES-BENZ AXOR камион-цистерна MERCEDES-BENZ AXOR
2
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Камион-цистерна
Година 2011 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 354000 км Сила 440 кс
Полска, Jaworzno
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се