Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Литванија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Литванија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 2540
30
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 22500 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1998 Километража 486017 км Сила 400 кс
Литванија, Dievogala
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 1622
19
9.500 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 12620 л Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 66000 км Сила 220 кс
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 1620
18
6.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 5000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 494000 км Сила 200 кс
Литванија, Dievogala
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1620 mil/water
18
6.500 €
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 494000 км Сила
Литванија, Dievogala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се