Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 814 814
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 3500 кг Евро Euro 1 Зафатнина 6.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/1996 Километража 362000 км Сила 140 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 1853
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 19200 л
Година 2000-03-02 Километража 900000 км Сила 530 кс
Италија, Agrate Brianza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 18.31
19
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Модел NUOVA MANARO'
Година 03/1998 Километража 460000 км Сила 310 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 2544
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 524800 км Сила 440 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 25.44
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 20800 л
Година 2006-01 Километража 998000 км Сила
Италија, Milano
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 4144
20
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15 м³
Година 2000 Километража 351663 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се