Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MERCEDES-BENZ ACTROS 3348 6x6 Water Truck 16 cbm
15
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 16 м³
Година 2001-01-01 Километража 286318 км Сила 489 кс
Холандија, Velddriel
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ Atego 1823 19914 Liter LPG Gas tank, Manual, Steel suspension
11
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 8660 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19914 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11-02 Километража 482000 км Сила 230 кс
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ 1820 14300 liter LPG Gas tank, Manual, Steel suspension
10
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 5280 кг Зафатнина 0.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996-09-19 Километража 817000 км Сила 200 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 TANKWAGEN 4 COMPARTIMENTEN
26
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10260 кг Евро Euro 2 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-03-13 Километража 351249 км Сила 310 кс
Холандија, Venlo
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ 1820 15290 liter LPG Gas tank, Manual, Steel suspension
7
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 6850 кг Зафатнина 15.29 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996-08-14 Километража 553000 км Сила 200 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 1836 4x2 Euro3 - 14460L Tank - Pump 750 L/min - ADR (V296
25
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-27 Километража 864500 км Сила 359 кс
Холандија, Dinteloord
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 1317 manual 10000 Liters full spring
14
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-04-09 Километража 562000 км Сила 170 кс
Холандија, Breda
камион за превоз на битумен MERCEDES-BENZ Actros 1831 4X2 Bitumen Spray Pumpe Kipper Wechsel-system Teerwa
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
53.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Носивост 8400 кг Евро Euro 2
Година 1999-09-03 Километража 342112 км Сила 310 кс
Холандија, Veghel
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1617
6
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 8650 кг
Година 1983-04-26 Километража Сила 170 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Axor 1829 Fuel, 13905 Liter, 5 Comp, Manual, ADR
7
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13905 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar
Година 2007-06-21 Километража 382000 км Сила 290 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 2541 6x2 fuel tank 20 m3 / 5 comp
52
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 32360 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-02 Километража 681650 км Сила 410 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ 2531 6x2, 24020 liter LPG, Manual, Steel suspension
7
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 10900 кг Зафатнина 24.02 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-01-10 Километража 889000 км Сила 310 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 1613 , Fuel truck
16
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1977-06-30 Километража 475803 км Сила 131 кс
Холандија, Susteren
камион-цистерна MERCEDES-BENZ SK 2650 V8 Steel springs + Reduction axle, EPS, 13700 liter, Tru
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 13.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1988-06-02 Километража 520000 км Сила 500 кс
Холандија, Apeldoorn
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 1638 , V8 Bi-turbo , 12.400 ltrs fuel truck , ZF Manual , Sping
22
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8700 кг Зафатнина 12.4 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Kasbohrer
Година 1986-06-30 Километража 231368 км Сила 330 кс
Холандија, Susteren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се