Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Грција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Грција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10000 л
Година 1988 Километража Сила 190 кс
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
2.350 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража 180000 км Сила 80 кс
Грција, Karditsa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 10805 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2012 Километража 250000 км Сила 320 кс
Грција, Θεσσαλονίκη
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1991 Километража 434816 км Сила 350 кс
Грција, Πάτρα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 06/2011 Километража Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се