Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Германија: 66 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 2532 OM 5 ADR 2
15
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2005-01 Километража 908247 км Сила 320 кс
Германија, Leipzig
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 914
7
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 6 м³
Година 1989-04 Километража 125700 км Сила 140 кс
Германија, Saarlouis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Axor 1824L, 4x2, Esterer A3, Schweizer Ausführung
17
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10490 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-10-09 Километража 249060 км Сила 238 кс
Германија, Stuhr
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Atego 1329 2 Kammer / 9410 Liter
28
Контактирајте го продавачот
30.990 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 9410 л Суспензија пружина/пружина
Година 2013-03-15 Километража 418970 км Сила 286 кс
Германија, Grevenbroich
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Antos 1830L 14.000 Ltr/2 Kammern Lindner&Fischer
15
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 14000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 67880 км Сила 299 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 2631 AK , Allrad, Einzelbereifung, Esterer
15
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1 Зафатнина 14960 л
Година 1995-03 Километража 282573 км Сила 313 кс
Германија, Sittensen
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 2541 Actros MP III (Nr. 4842)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 16500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12 Километража 427725 км Сила 408 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1820 blatt blatt
4
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион-цистерна
Година 1996-10 Километража 185999 км Сила 272 кс
Германија, Schifferstadt
нови камион-цистерна MERCEDES-BENZ Atego 1317A 4x4 Euro2/L+F Dieseltank 7000L/Klima
15
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 7000 м³
Година Километража 150 км Сила 170 кс
Германија, Köln-Rodenkirchen
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 1841 L 4x2 Klima/eFH
15
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 9315 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-04 Километража 520938 км Сила 408 кс
Германија, Bovenden
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ 2541 Actros MP III
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2009-02 Километража 1100510 км Сила 408 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1828 AXOR gepflegtes Fahrzeug (Nr. 4769)
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 10020 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-08 Километража 474065 км Сила 279 кс
Германија, Langgöns
нови камион-цистерна MERCEDES-BENZ Atego 1317A 4x4 Euro2/L+F Wassertank 6000L/Klima
15
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 6 м³
Година Километража 150 км Сила 170 кс
Германија, Köln-Rodenkirchen
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 2541 Tankwagen A3 AHK
6
Контактирајте го продавачот
28.990 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20650 л
Година 2008 Километража 527607 км Сила 408 кс
Германија, Lübbecke
камион-цистерна MERCEDES-BENZ SK 1827  SK 1827
12
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 8500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1992-02 Километража 140500 км Сила 272 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се