Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ: 171 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на битумен MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Atego 2
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 152000 км Сила 238 кс
Германија, Wietmarschen/Lohne
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1523 L Atego 4x2, Bunge, sening Pumpe, ADR
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 2002-12 Километража 246595 км Сила 231 кс
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Arocs 1836 A
14
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9000 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 178000 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
камион-цистерна MERCEDES-BENZ AROCS 3240 BLUETEC 6
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-цистерна
Година 2016-03-24 Километража 324088 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 1827
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 14500 л
Година 1993 Километража 99098 км Сила 200 kW
Латвија, Rīga
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 18.28 LGBF
5
Контактирајте го продавачот
12.960 € PLN 59.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Bunge ( Germany)
Година 2003 Километража 804000 км Сила 205 kW
Полска, Gdańsk
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ Actros 2536 L
22
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 26980 л Суспензија пневматски/пневматски Модел GOFA
Година 04/2009 Километража 534276 км Сила 360 кс
Грција
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 370000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 1827 L, ADR, manual gearbox
21
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1992 Километража 420000 км Сила 200 kW
Хрватска, Nedelišće
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 1823 Euro 3
34
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12-15 Километража 292804 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1992 Mercedes 4x2 Vector Tanker, 2 x 6 cylinder engines for Vac
13
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-цистерна
Година 1992 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион-цистерна MERCEDES-BENZ  Actros 2544
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 590000 км Сила 435 кс
Германија, Kassel
камион-цистерна MERCEDES-BENZ ACTROS 3348 6x6 Water Truck 16 cbm
15
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 16 м³
Година 2001-01-01 Километража 286318 км Сила 489 кс
Холандија, Velddriel
камион за сточна храна MERCEDES-BENZ Actros 3236
12
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 16503 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03-27 Километража 559629 км Сила 360 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 709 Lavatory Waste GSE Airport
19
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1988 Километража 61513 км Сила 90 кс
Германија, Wendelstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се