Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ од Белгија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 1823 14000 L 159"km lames/steel
13
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10650 кг Евро Euro 2 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-02-25 Километража 159685 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 370000 км Сила
Белгија, Kontich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ SUSP A LAMES/LAMES ETA CITERNE EN INOX 2COMP
14
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 8790 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-01-06 Километража 858736 км Сила 350 кс
Белгија, HARCHIES
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2640 6X4 citerne inox isotherme 16000 L
9
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 16000 л
Година 1999-12-21 Километража 870600 км Сила
Белгија, HARCHIES
камион-цистерна MERCEDES-BENZ ACTROS 6x2 2544
15
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 15330 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20.25 м³
Година 2007-01-04 Километража 702960 км Сила 435 кс
Белгија, HARCHIES
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 1840
10
Контактирајте го продавачот
18.350 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-06 Километража 802293 км Сила 400 кс
Белгија, Wingene
камион-цистерна MERCEDES-BENZ AXOR 3340 6x4
18
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 23000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-06-01 Километража 106000 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
камион за сточна храна MERCEDES-BENZ SK 1722 lames steel inox
13
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 10380 кг Евро Euro 1 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1990-12-10 Километража 844477 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ SK 1622 no 1922 12000L lames/Steel
13
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9170 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1986-11-17 Километража 226117 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 1317
10
Контактирајте го продавачот
11.350 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991-02 Километража 348422 км Сила 170 кс
Белгија, Wingene
камион за превоз на битумен MERCEDES-BENZ 1831 BITUMEN
18
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Носивост 5800 кг Евро Euro 3 Зафатнина 5.5 м³
Година 2003-01-15 Километража 524000 км Сила 421 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ SK 1617 (6 CYLINDRE / 12000 L / SUSP. LAMES)
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 12000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1997-08-08 Километража 396000 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 1823 Euro 3
34
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12-15 Километража 292804 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
камион за сточна храна MERCEDES-BENZ Actros 3236
12
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 16503 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03-27 Километража 559629 км Сила 360 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 1823
10
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11120 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-08 Километража 497000 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се