Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ: 53 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2635
12
25.000 € USD ≈ 27.980 US$
Година 1991 Километража 434816 км Сила 350 кс
Грција, Πάτρα
камион-цистерна MERCEDES-BENZ AKSOY OTOMOTİV A.Ş DEN 2012 ATEGO 2124 AKARYAKIT TANKERİ
17
37.580 € TRY USD 284.500 TRY ≈ 42.070 US$
Година 2012-12 Километража 474000 км Сила
Турција, Yozgat
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1213
7
3.000 € USD ≈ 3.358 US$
Зафатнина V=6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Србија, Požarevac
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1317 cisterna na PHM
13
7.616,69 € USD ≈ 8.526 US$
Година 1992 Километража 412550 км Сила
Чехија, Strančice
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 676 1117 ADR
23
7.616,69 € USD ≈ 8.526 US$
Година 1995 Километража 199603 км Сила
Чехија, Strančice
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2631 L/6X2/7,5
32
аукција 900 € USD ≈ 1.007 US$
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
камион-цистерна MERCEDES-BENZ
14
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина V=21640 л
Година 2011-05 Километража 280000 км Сила 360 кс
Белгија, Hasselt
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 3348 6x6 Water Truck 16 cbm
15
29.900 € USD ≈ 33.470 US$
Зафатнина V=16 м³
Година 2001-01-01 Километража 286318 км Сила
Холандија, Velddriel
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1922 AK 4x4, Allrad, Tank 8.000 ltr
12
38.900 € USD ≈ 43.540 US$
Година 1990-09 Километража 34620 км Сила 216 кс
Германија, Sittensen
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Atego 815 4x2 Water Transport Lorry
11
цена на барање
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Madley
камион-цистерна MERCEDES-BENZ ACTROS 1835
3
16.500 € USD ≈ 18.470 US$
Зафатнина V=12000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 600000 км Сила
Франција, Genas
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1820 GAS / LPG
5
22.500 € USD ≈ 25.190 US$
Носивост 6000 кг Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 321830 км Сила 200 кс
Холандија, Alkmaar
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Mp1 2531
6
16.990 € USD ≈ 19.020 US$
Носивост 15520 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=11967 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04 Километража 560267 км Сила 310 кс
Полска, Tuchów
камион-цистерна MERCEDES-BENZ ACTROS 2544 esterer 4 comp. 2000
16
34.900 € USD ≈ 39.070 US$
Носивост 14970 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=20 м³
Година 2008-01-01 Километража 460107 км Сила 435 кс
Холандија, Vuren
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2225 B - V8
10
18.350 € USD ≈ 20.540 US$
Носивост 14200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-06 Километража 497807 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се