Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ: 181 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 1841 L
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 14390 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05 Километража Сила 408 кс
Германија, Peine
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Actros 1841 L Tankwagen
15
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража Сила 408 кс
Германија, Peine
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 2635
12
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1991 Километража 434816 км Сила 350 кс
Грција, Πάτρα
камион за транспорт на гас MERCEDES-BENZ Atego 1823 19914 Liter LPG Gas tank, Manual, Steel suspension
11
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 8660 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19914 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11-02 Километража 482000 км Сила 230 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 2544, EURO5, A3, 3kammern,19150 l, EPS
13
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 19500 л
Година 2006-11 Километража 780447 км Сила 435 кс
Германија, Mannheim
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Atego 1823
10
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11120 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-08 Километража 497000 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 4x2 EURO2 CYSTERNA
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11880 кг Евро Euro 2
Година 07/1999 Километража 438478 км Сила 230 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ Antos mit Schwarte Aufbau und V2000
15
Контактирајте го продавачот
53.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 7840 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража 623900 км Сила 428 кс
Германија, Bakum
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1617
29
Контактирајте го продавачот
3.903 €
Камион-цистерна
Носивост 9730 кг
Година 1985 Километража 136252 км Сила 216 кс
Норвешка, Tiller
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1417
27
Контактирајте го продавачот
4.904 €
Камион-цистерна
Носивост 6250 кг
Година 1980 Километража 273121 км Сила 168 кс
Норвешка, Tiller
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros 2631 Euro 2
32
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-10-21 Километража 565433 км Сила
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Actros
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 370000 км Сила
Белгија, Kontich
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ MAGIRUSDEUTZ 1523 L 4x2, für Treibstoffe, Sening Pumpe, ADR
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 2002-12 Километража 246595 км Сила 231 кс
Германија, Sittensen
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ SK 1622 4x2 full steel 14000 L diesel tanker
7
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-03 Километража 550000 км Сила 220 кс
Финска, Tampere
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ 814
6
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Година 1996 Километража 79000 км Сила 100 кс
Романија, Negresti Oas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се