Филтри -

Камиони-цистерни MAZ од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAZ од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко MAZ 53371
5
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 7.5 м³
Година 1999 Километража Сила
Украина, Дунаївці
нови камион за транспорт на гориво MAZ 12
5
ВИДЕО
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Модел ЭВЕРЛАСТ АТЗ-12
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за транспорт на гориво MAZ Эверласт
4
ВИДЕО
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Модел 6312C3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гориво MAZ
29
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Украина
нови камион-цистерна MAZ КТ-506
1
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво MAZ
4
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2021 Километража Сила
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се