Филтри -

Камиони-цистерни MAZ

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAZ: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво MAZ 5340С2
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2020 Километража 1000 км Сила 175 kW
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво MAZ 12
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Модел ЭВЕРЛАСТ АТЗ-12
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за транспорт на гориво MAZ
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2021 Километража Сила
Украина, Харьков
нови камион за транспорт на гориво MAZ Эверласт
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Модел 6312C3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
нови камион за транспорт на гориво MAZ АТЗ, Топливозаправщик, Бензовоз
29
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Украина
нови камион-цистерна MAZ КТ-506
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се