Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 734000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 372308 км Сила 280 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 115905 км Сила 409 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32000 л
Година 2015 Километража 731000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³
Година 2012 Километража 734000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14381 кг Евро Euro 4 Зафатнина 31000 л
Година 2010 Километража 729000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се