Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво MAN TGA 19.293
6
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 15.220 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1997 Километража Сила
Украина, Тернопіль
камион-цистерна за млеко MAN 19.403
10
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 17.890 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 11000 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-23 Километража 750000 км Сила 403 кс
Украина, Львів
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за транспорт на гас MAN Эверласт
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 24 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
камион за превоз на битумен MAN 35.414
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Година 1999 Километража Сила
Украина, Львів
камион за транспорт на гориво MAN TGS 41.460
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6
Година Километража 28000 км Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се