Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Шпанија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 01/2010 Километража 443000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2009 Километража 436000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 21500 л
Година 2008-09 Километража 875000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
95.800 €
Камион-цистерна
Година 02/2015 Километража 77000 км Сила 340 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2007-02 Километража 400000 км Сила 360 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
95.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2015-02 Километража 77000 км Сила 340 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 8 л
Година 2009-09 Километража 612490 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 19 л
Година 1990-01 Километража 50300 км Сила 292 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2008-10 Километража 487491 км Сила 240 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2009-09 Километража 600000 км Сила 220 кс
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 21.5 м³
Година 2008-09 Километража 881000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 01/2010 Километража 443000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 09/2009 Километража 436000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2002 Километража 1135900 км Сила 360 кс
Шпанија, Lucena
камион за транспорт на гориво MAN Cabina Completa MAN M 2000 L 18.263, 18.264, LK, LLK, LRK, LLRK камион за транспорт на гориво MAN Cabina Completa MAN M 2000 L 18.263, 18.264, LK, LLK, LRK, LLRK камион за транспорт на гориво MAN Cabina Completa MAN M 2000 L 18.263, 18.264, LK, LLK, LRK, LLRK
3
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 2 м³
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се