Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Полска

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Полска: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко MAN FE 360A
12
Контактирајте го продавачот
10.620 € PLN 48.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 16000 л
Година 2001 Километража 984000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MAN TGA 26.410
8
Контактирајте го продавачот
14.380 € PLN 65.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15300 л
Година 2003 Километража 880000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво MAN 25.272
23
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1 Зафатнина 19450 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1992 Километража 876765 км Сила
Полска, Rogożewek
камион за транспорт на гас MAN TGA 26.313
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 9700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Модел AGS-22
Година 2002 Километража 1062000 км Сила 310 кс
Полска, Warszawa
камион за транспорт на гориво MAN 14.232
15
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8300 кг Зафатнина 11100 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 658934 км Сила 232 кс
Полска, Kruszyn
камион-цистерна MAN TGM 18 290
12
Контактирајте го продавачот
32.970 € PLN 149.000 PLN
Камион-цистерна
Година 2012 Километража 380000 км Сила
Полска, Grzędy
камион-цистерна MAN , Full Steel, 10000L, Manual
19
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1992-04-03 Километража 476704 км Сила 152 кс
Полска, WOLSZTYN
камион за транспорт на гориво MAN F2000
12
Контактирајте го продавачот
8.188 € PLN 37.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Носивост 13350 кг Зафатнина 13.35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 710123 км Сила 403 кс
Полска, Kruszyn
камион-цистерна за млеко MAN TGS 18.480 Schwarte V2000
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12850 л
Година 2013-03-11 Километража 510000 км Сила
Полска, Koszalin
камион-цистерна за млеко MAN 26.364
12
Контактирајте го продавачот
16.600 € PLN 75.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15000 л
Година 2000 Километража 833803 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MAN 18.430
7
Контактирајте го продавачот
13.720 € PLN 62.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12500 л
Година 2003 Километража 743000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MAN 19.364
3
Контактирајте го продавачот
13.260 € PLN 59.900 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MAN LE 14.250
5
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 8000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 690000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MAN 18-480
2
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 13000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 780000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко MAN 15 227
9
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 8000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 660000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се