Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Арапските Емирати: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MAN TGS 33.360 6x4 18000 L Water Tank 2013
8
Контактирајте го продавачот
50.500 US$ EUR ≈ 42.010 €
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража Сила 360 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-цистерна MAN MAN TGS 33.360 6x4 EURO 3 Water Tanker 2017
9
Контактирајте го продавачот
69,60 US$ EUR ≈ 57,90 €
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 360 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна MAN TGS 40.360
9
Контактирајте го продавачот
54.600 US$ EUR ≈ 45.420 €
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 360 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-цистерна MAN TGS 26.480 6×4 Water Tank
8
Контактирајте го продавачот
50.500 US$ EUR ≈ 42.010 €
Камион-цистерна
Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила 480 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-цистерна MAN TGS 40.360
9
Контактирајте го продавачот
54.600 US$ EUR ≈ 45.420 €
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 360 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се