Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Холандија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво MAN 11.136 Fuel tanker - 4x4
20
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 4 м³
Година 1976-01-01 Километража Сила 136 кс
Холандија, Weert
камион за транспорт на гориво MAN TGS 400 - 6x2*4 - Fuel truck - 3x compartiment - 18.500L
30
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-05 Километража 232200 км Сила 400 кс
Холандија, Ravenstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво MAN TGL 10.180 4x2 Draxbauer 4000 Liter
8
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5270 кг
Година 2006-01-01 Километража 214580 км Сила
Холандија, Almelo
камион за транспорт на гориво MAN 15.240 MANUAL TANKER
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 363948 км Сила
Холандија, Oirschot
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.400 6X2 MANUAL + FUEL TANK 18500 LITER - 4 COMPARTMENTS
16
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15260 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-23 Километража 537050 км Сила 400 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на гориво MAN TGS 35.440 8X2 DAMAGED + FUEL TANK 27530 LITER - 5 COMPARTMENTS
16
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 22725 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.53 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел HMK BILCON
Година 2013-11-07 Километража 393763 км Сила 440 кс
Холандија, Meerkerk
камион-цистерна MAN 19.322 FLT/BL RVS Tank, Inox - Watertank, L'eau, Wasser 10.000 l
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 10280 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1991-09-27 Километража 375246 км Сила 320 кс
Холандија, Tilburg
камион за транспорт на гориво MAN 26.360 TGS magyar 18700l 6 com
21
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15620 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³
Година 2014-09-01 Километража 185858 км Сила 360 кс
Холандија, Vuren
нови камион-цистерна MAN TGM 18.240 BB 4X4 WATER TANK TRUCK
15
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 241 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
камион за транспорт на гориво MAN TGA 18.460 4X2 Manual Intarder Pumpe Euro 3
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-08-07 Километража 446083 км Сила 460 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на гориво MAN 18.255 4X2 Manual ADR Pumpe Euro 3
22
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-01-05 Километража 521496 км Сила 240 кс
Холандија, Veghel
камион-цистерна MAN 14.192
11
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1995-01-01 Километража 868000 км Сила 261 кс
Холандија, Steenwijk
камион за транспорт на гориво MAN 18.290 TGM 13000 l fuel euro 6
20
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11523 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08-01 Километража 179859 км Сила 290 кс
Холандија, Vuren
камион за транспорт на гориво MAN TGS 40 400 6X6 FUELTANKER
26
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Модел CISFRA CHL33 / 18ST
Година 2012-07-06 Километража 43000 км Сила 400 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на гориво MAN 14.192 Full steel - Fuel - Manual - Mech pump
18
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-06-01 Километража 671986 км Сила 190 кс
Холандија, Son en Breugel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се