Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Грција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Грција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво MAN TGS 35440
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 09/2010 Километража 409737 км Сила 440 кс
Грција, Gravia Fokidas
камион-цистерна MAN 26.414/ 26414 ΜΟΝΩΜΕΝΟ  Isolierter  '00
30
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 358145 км Сила 414 кс
Грција, Τρίκαλα
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна за млеко MAN 26.463 - 26463- 26414-26.414
51
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 2 Зафатнина 17 м³
Година 1998 Километража Сила 463 кс
Грција, Τρίκαλα
камион-цистерна за млеко MAN 26.414/ 26414
29
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 2 Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 358145 км Сила 414 кс
Грција, Τρίκαλα
камион-цистерна MAN 26.463 - 26463
37
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2001 Километража Сила 463 кс
Грција, Τρίκαλα
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се