Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Германија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Германија: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко MAN TGS 18.400 (Nr. 4849)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6
Година 2014-06 Километража 912495 км Сила 480 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MAN TGS 18.440 4x2 EEV Milchtankwagen Schwarte isoliert 12.000 l
26
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 7360 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-05-21 Километража 1057225 км Сила 324 kW
Германија, Dettelbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна MAN TGS 41.480 - 8x8
35
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 23000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2008 Километража 188000 км Сила 480 кс
Германија, Bell
камион за превоз на цемент MAN TGA28.430
15
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на цемент
Носивост 15765 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006-07 Километража 714618 км Сила 430 кс
Германија, Deggendorf
камион за транспорт на гориво MAN TGA 26.360-TÜV+ADR NEU-Aufbau Rohr 3 Kammer
24
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20500 л
Година 2006-11 Километража 572000 км Сила 360 кс
Германија, Dessau/Roßlau
камион за транспорт на гориво MAN TGA 18480 Esterer
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9010 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража 410000 км Сила 480 кс
Германија, Oberschleissheim
камион за транспорт на гориво MAN 19463
5
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 15 м³
Година 1997-07 Километража Сила
Германија, Hamburg
камион-цистерна за млеко MAN TGS 18.400
20
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 13 м³
Година 2015-06 Километража 597000 км Сила 400 кс
Германија, Herne
камион за транспорт на гориво MAN ME 18.250L, Esterer A3
18
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10520 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14200 л Суспензија пружина/пневматски Модел Esterer
Година 2004-06-23 Километража 513750 км Сила 245 кс
Германија, Stuhr
камион-цистерна MAN TG-A 26.360 Tankwagen
13
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18900 л
Година 2001-03 Километража Сила 360 кс
Германија, Peine
камион за сточна храна MAN TGS 35.460 Silosteleller M-Tec Mathis
5
Контактирајте го продавачот
132.100 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³
Година 2018-09 Километража 83364 км Сила 460 кс
Германија, Deggendorf
камион за транспорт на гориво MAN MAN18460LL TGA / AT-MOTOR
5
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-03 Километража 788000 км Сила
Германија, München
камион-цистерна за млеко MAN TGS 26.500 6x2 HLW 17.000 Ltr. - ISOLIERT - HLW-Turbo (Nr. 4756)
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 693354 км Сила 500 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MAN TGS 26.480 ISOLIERT (Nr. 4755)
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-07 Километража 692744 км Сила 480 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MAN 14.220 (Nr. 4773)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3
Година 2004-05 Километража 633693 км Сила 220 кс
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се