Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Европа

Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN: 199 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко MAN TGS 18.400 (Nr. 4849)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6
Година 2014-06 Километража 912495 км Сила 480 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна за млеко MAN TGS 18.440 4x2 EEV Milchtankwagen Schwarte isoliert 12.000 l
26
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 7360 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-05-21 Километража 1057225 км Сила 324 kW
Германија, Dettelbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна MAN TGS 41.480 - 8x8
35
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 23000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2008 Километража 188000 км Сила 480 кс
Германија, Bell
камион-цистерна MAN TGS 35.440. 10x2
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.375 €
Камион-цистерна
Носивост 24950 кг Евро Euro 4
Година 2008-08 Километража 590000 км Сила 441 кс
Швајцарија, Regensdorf
камион-цистерна MAN 22.291
19
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Ragana
камион-цистерна за млеко MAN FE 360A
12
Контактирајте го продавачот
10.620 € PLN 48.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 16000 л
Година 2001 Километража 984000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за превоз на цемент MAN TGA28.430
15
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на цемент
Носивост 15765 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006-07 Километража 714618 км Сила 430 кс
Германија, Deggendorf
камион за транспорт на гориво MAN TGA 26.360-TÜV+ADR NEU-Aufbau Rohr 3 Kammer
24
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 20500 л
Година 2006-11 Километража 572000 км Сила 360 кс
Германија, Dessau/Roßlau
камион за транспорт на гориво MAN TGA 18480 Esterer
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9010 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража 410000 км Сила 480 кс
Германија, Oberschleissheim
камион за транспорт на гориво MAN 19463
5
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 15 м³
Година 1997-07 Километража Сила
Германија, Hamburg
камион-цистерна MAN TGS 26.400
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 15800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18.5 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-цистерна MAN TGS 26.320 6x2-2 BL fekál
7
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 13950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-12 Километража 355000 км Сила 320 кс
Чехија, Holubice
камион за транспорт на гориво MAN 19.414, Schwarzmuller 12000 L
21
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 12 м³
Година 2000 Километража 536621 км Сила 301 kW
Хрватска, Nedelišće
камион за транспорт на гориво MAN TGS 35440
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 09/2010 Километража 409737 км Сила 440 кс
Грција, Gravia Fokidas
камион за транспорт на гориво MAN Tga 35.430 за гориво
17
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 32000 кг Евро Euro 4
Година 2005 Километража 583000 км Сила 430 кс
Бугарија, Пловдив
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Претплати се