Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Чешка Република: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MAN TGS 26.320 6x2-2 BL fekál
7
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 13950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-12 Километража 355000 км Сила 320 кс
Чехија, Holubice
камион-цистерна MAN TGL - PHM
26
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 478000 км Сила
Чехија, Říčany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво MAN TGL 12.180, EURO4, ADR, 7m3, ONE CHAMBER, DIESEL
15
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³
Година 2010-02 Километража 727204 км Сила 179 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на гориво MAN TGL 12.180, EURO 4, ADR, TIRES 80%
15
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4
Година 2010-02 Километража 727204 км Сила 179 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-цистерна MAN TGM 18.290 kropička
2
Контактирајте го продавачот
49.590 € CZK 1.299.000 CZK
Камион-цистерна
Година 2010 Километража 110000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион-цистерна MAN TGA 26.400  ADR
18
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 19500 м³
Година 2007-04 Километража 690000 км Сила 400 кс
Чехија, Nové Strašecí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се