Филтри -

Камиони-цистерни MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN од Белгија: 82 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна MAN
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2007-01 Километража 428000 км Сила 310 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион-цистерна MAN Premium
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2005-01 Километража 542000 км Сила 310 кс
Белгија, 3500 Hasselt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна MAN
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 21.6 м³
Година 2006-09 Километража 356000 км Сила 310 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион-цистерна MAN
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година Километража 336928 км Сила 400 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво MAN
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 8000 л
Година Километража 200290 км Сила 220 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво MAN
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2006-12 Километража 349000 км Сила 350 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво MAN
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2007-01 Километража 394000 км Сила 350 кс
Белгија, Lummen
камион-цистерна MAN
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година Километража 135000 км Сила 360 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво MAN
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 135000 км Сила 360 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво MAN 4X4 CITERNE CARBURANT
10
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9080 кг Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-11-09 Километража 702580 км Сила 320 кс
Белгија, HARCHIES
нови камион-цистерна MAN TGS 40.440 BB-WW 6X6 - 25000 L - WATER
7
Контактирајте го продавачот
101.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018-10-09 Километража Сила 440 кс
Белгија, Handzame
нови камион-цистерна MAN TGS 40.400 BB-WW 6X6- 25.000 L - WATER
7
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018-10-09 Километража 10 км Сила 400 кс
Белгија, Handzame
камион-цистерна MAN
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 8000 л
Година 1997-10 Километража 200290 км Сила 220 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL 6X2-4 + CM 18.700L/5 + E6
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15854 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-08 Километража 148211 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.360 BL - 6X2-4+ CM 18.700L/5 - E6
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15754 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-05-29 Километража 139844 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се