Филтри -

Камиони-цистерни MAN

Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MAN: 211 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво MAN TGA 26.310
10
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 200347 км Сила 310 кс
Белгија, Wingene
нови камион за транспорт на гориво MAN TGS 33.400 BB
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 18000 л
Година 2021 Километража Сила 400 кс
Холандија, Schiedam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на битумен MAN 35.414
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Година 1999 Километража Сила
Украина, Львів
нови камион за транспорт на гориво MAN TGS 33.400 BB-WW ADR FUEL TANK TRUCK
25
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 400 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
камион-цистерна MAN TGA 35 400
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 01/2010 Километража 443000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна MAN Tgs 26400
45
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 19480 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 832500 км Сила 400 кс
Србија, Sopot, Djurinci
камион за транспорт на гориво MAN M39 - 18.285 MLC - ME 18.280
15
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10690 кг
Година 2003-02-14 Километража 399901 км Сила 206 kW
Германија, Kalkar
камион за превоз на битумен MAN 26.364
26
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Година 2000 Километража 321958 км Сила 364 кс
Германија, Saarlouis
камион за транспорт на гориво MAN 4X4 CITERNE CARBURANT
10
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9080 кг Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-11-09 Километража 702580 км Сила 320 кс
Белгија, HARCHIES
камион-цистерна MAN TGS 26.440, EURO 5 EEV, THREE CHAMBER, 3x 5300 L
15
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 599533 км Сила 441 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за сточна храна MAN F2000 + цистерна силос
9
Контактирајте го продавачот
16.940 € HUF 6.000.000 HUF
Камион за сточна храна
Евро Euro 2 Зафатнина 64 м³ Суспензија хидраулично
Година 1999 Километража Сила 460 кс
Унгарија, Komló
камион-цистерна MAN TGS 26.480 . - ISOLIERT (Nr. 4755)
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 17000 л
Година 2016-07 Километража 692744 км Сила 480 кс
Германија, Langgöns
камион-цистерна MAN 27.342 6x6 Wasserwagen Water Truck
4
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Камион-цистерна
Носивост 11650 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01 Километража 201835 км Сила 250 kW
Германија, Großbeeren
камион за транспорт на гориво MAN TGA 26.400 6x2*4
24
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 14565 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 458999 км Сила 400 кс
Финска, Pirkkala
камион за транспорт на гориво MAN TGS 40.400 6X6 FUELTANKER
26
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Модел CISFRA CHL33 / 18ST
Година 01/2012 Километража 43000 км Сила 400 кс
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се