Филтри -

Камиони-цистерни LIAZ

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни LIAZ: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна LIAZ 18.23KA
15
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 1997-10 Километража 329902 км Сила 245 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион-цистерна LIAZ 110 SA8 Kropička
15
Контактирајте го продавачот
10.950 € CZK 280.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1987 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна LIAZ 110 kropička
7
Контактирајте го продавачот
11.750 € CZK 300.500 CZK
Камион-цистерна
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се