Филтри -

Камиони-цистерни KAMAZ од Русија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни KAMAZ од Русија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна KAMAZ 65115
6
Контактирајте го продавачот
37.680 € RUB 3.371.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
камион за транспорт на гориво KAMAZ 56142
16
Контактирајте го продавачот
39.120 € RUB 3.500.000 RUB
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 11 м³
Година 2014 Километража 104000 км Сила
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гас KAMAZ 53605
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
61.480 € RUB 5.500.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Носивост 10 кг Евро Euro 4 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 358000 км Сила 307 кс
Русија, Москва
камион за транспорт на гас KAMAZ 43253
12
Контактирајте го продавачот
58.680 € RUB 5.250.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Приокскский Машиностроительный завод
Година 2018 Километража 180000 км Сила 242 кс
Русија, Москва
камион за транспорт на гас KAMAZ 45253
13
Контактирајте го продавачот
57.000 € RUB 5.100.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Носивост 5500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ТРОТТЕР
Година 2018 Километража 45000 км Сила 243 кс
Русија, Москва
камион за транспорт на гас KAMAZ 5490
7
Контактирајте го продавачот
88.300 € RUB 7.900.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел ПМЗ
Година 2020 Километража 45000 км Сила
Русија, Москва
камион-цистерна KAMAZ 6
8
Контактирајте го продавачот
67.590 € RUB 6.047.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
нови камион за транспорт на гас KAMAZ
3
Контактирајте го продавачот
95.010 € RUB 8.500.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 22 м³
Година 2021 Километража Сила
Русија, СПБ
камион за превоз на битумен KAMAZ 43253 "Курганский завод СпецТехники"
8
Контактирајте го продавачот
36.960 € RUB 3.307.000 RUB
Камион за превоз на битумен
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
камион за превоз на битумен KAMAZ 65115
5
Контактирајте го продавачот
48.970 € RUB 4.381.000 RUB
Камион за превоз на битумен
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
нови камион за транспорт на гас KAMAZ 45253
35
Контактирајте го продавачот
74.330 € RUB 6.650.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Реал-Инвест
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се