Филтри -

Камиони-цистерни KAMAZ

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни KAMAZ: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас KAMAZ 5490
7
Контактирајте го продавачот
86.010 € RUB 7.900.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел ПМЗ
Година 2020 Километража 45000 км Сила
Русија, Москва
камион за превоз на битумен KAMAZ MADROG MK 4500
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Зафатнина 4.5 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна KAMAZ 6
8
Контактирајте го продавачот
65.840 € RUB 6.047.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
нови камион за транспорт на гас KAMAZ
3
Контактирајте го продавачот
92.550 € RUB 8.500.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 22 м³
Година 2021 Километража Сила
Русија, СПБ
камион за превоз на битумен KAMAZ 43253 "Курганский завод СпецТехники"
8
Контактирајте го продавачот
36.000 € RUB 3.307.000 RUB
Камион за превоз на битумен
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
камион за превоз на битумен KAMAZ 65115
5
Контактирајте го продавачот
47.700 € RUB 4.381.000 RUB
Камион за превоз на битумен
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
нови камион за транспорт на гас KAMAZ 45253
35
Контактирајте го продавачот
72.400 € RUB 6.650.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Реал-Инвест
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
камион-цистерна KAMAZ 65115
6
Контактирајте го продавачот
36.700 € RUB 3.371.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
камион за транспорт на гас KAMAZ 43253
12
Контактирајте го продавачот
57.160 € RUB 5.250.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Приокскский Машиностроительный завод
Година 2018 Километража 180000 км Сила 242 кс
Русија, Москва
камион за транспорт на гас KAMAZ 45253
13
Контактирајте го продавачот
55.530 € RUB 5.100.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Носивост 5500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ТРОТТЕР
Година 2018 Километража 45000 км Сила 243 кс
Русија, Москва
камион за транспорт на гас KAMAZ 53605
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.880 € RUB 5.500.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Носивост 10 кг Евро Euro 4 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 358000 км Сила 307 кс
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се