Филтри -

Камиони-цистерни JAC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни JAC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна JAC ISUZU
4
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 5.888 €
Камион-цистерна
Зафатнина 5 м³
Година 2015 Километража 50000 км Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се