Филтри -

Камиони-цистерни IVECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IVECO од Шпанија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна IVECO MH 260E27Y/P
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2002-09 Километража Сила 310 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво IVECO Eurotech 190E27
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1999-10 Километража 84000 км Сила 270 кс
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гас IVECO 260.35
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 29 л
Година 2001-11 Километража 185100 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво IVECO ML180E 24K
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2004-08 Километража 418500 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo 150 E 23
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10800 л
Година 1999-11 Километража Сила 230 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна IVECO Eurocargo 150 E 23
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2001-01 Километража 144000 км Сила 230 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo 120 E 18
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1996-11 Километража 490000 км Сила 180 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гас IVECO 180.26
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 2 Зафатнина 18 л
Година 2000-10 Километража 354200 км Сила 270 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво IVECO ML180E27
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 12 л
Година 1998-12 Километража 520000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво IVECO 180.26
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2003-11 Километража 720000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo 180 E 28
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 13 л
Година 2007-11 Километража 422000 км Сила 280 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна IVECO Stralis
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 30000 км Сила
Шпанија, Soria
камион-цистерна IVECO
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година 2006-11 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за сточна храна IVECO MH260E35
8
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион за сточна храна
Година Километража 900000 км Сила
Шпанија, Burgos
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се