Филтри -

Камиони-цистерни IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IVECO од Италија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Носивост 15660 кг Евро Euro 3 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2003 Километража 486800 км Сила 430 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 21840 л Суспензија пневматски/пневматски Модел BOLGAN
Година 2003 Километража Сила
Италија, Tortona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 260000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион-цистерна
Евро Euro 6
Година 2008 Километража 260000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
10 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија OMSP
Година 1997-07-23 Километража 500000 км Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8200 кг Евро Euro 2
Година 2001 Километража 358000 км Сила 230 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 1069000 км Сила 430 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на цемент
Носивост 15400 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 684000 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на цемент
Носивост 15400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 167000 км Сила
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се