Филтри -

Камиони-цистерни IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IVECO од Холандија: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас IVECO EUROCARGO  180E28 LPG/GAS/PROPAN 18000LTR  PUMP+METER+REEL
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 8300 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел RICOFER 18.000LTR
Година 2005-10-14 Километража Сила 280 kW
Холандија, Amstelveen
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo 170E24 FUEL TRUCK
12
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01-01 Километража Сила 240 кс
Холандија, GEERTRUIDENBERG
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за транспорт на гориво IVECO IVECO EUROCARGO ML150E24WS ADR FUELTANK TRUCK 9000 LITER – NEW 2
29
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 900 л
Година 2020 Километража 14 км Сила 240 кс
Холандија, Schiedam
нови камион-цистерна IVECO EUROCARGO 4x4 water tank
19
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
камион за транспорт на гас IVECO 190EL30 GAS /LPG
10
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 8286 кг Евро Euro 5
Година 2010-12-06 Километража 288164 км Сила 300 кс
Холандија, Heiloo
камион за транспорт на гориво IVECO MH 260E27 6X2
16
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01-01 Километража 939320 км Сила 270 кс
Холандија, Mook
камион за транспорт на гориво IVECO MH 260E27 6X2
14
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01-01 Километража 773988 км Сила 270 кс
Холандија, Mook
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo 190EL28 13390 Liter, 4 Compartments, Manual, ADR
7
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11760 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06-28 Километража 328000 км Сила 280 кс
Холандија, Ede
камион-цистерна IVECO Stralis Food silo Auger, 5 comp (TOP STATE TRUCK TUV till 11/05
40
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 15300 кг Евро Euro 4
Година 2007-04-19 Километража 763997 км Сила 310 кс
Холандија, Uden
камион за транспорт на гориво IVECO 340-42
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 18 м³
Година 2000-01-01 Километража 75000 км Сила 420 кс
Холандија, NIEUWEDIEP
камион-цистерна IVECO 200-32
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1987-01-01 Километража 38000 км Сила 320 кс
Холандија, NIEUWEDIEP
камион за транспорт на гориво IVECO 135-17 Fuel Tank 7.500L Full Steel Good Condition
14
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 7.5 м³
Година 1995-08-14 Километража 261898 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион-цистерна IVECO Trakker 380 6x4 water truck Ravasini 20000 L 12TKM only!
12
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013-01-01 Километража 12000 км Сила 379 кс
Холандија, Velddriel
камион за транспорт на гориво IVECO 260-32AH 6X4 FUEL TANK MANUAL GEARBOX 32.000KM
11
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 12960 кг Зафатнина 18 м³
Година 1984-04-11 Километража 32000 км Сила 310 кс
Холандија, Schiedam
камион-цистерна IVECO 260-32
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 18600 л Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 321 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се