Филтри -

Камиони-цистерни IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IVECO од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво IVECO AD 190S42
10
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Lindner & Fischer A3
Година 2009-04-21 Километража 423290 км Сила 420 кс
Германија, Stuhr
камион-цистерна за млеко IVECO Stralis 460 E6 6x2 (Nr. 4699)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 591264 км Сила 460 кс
Германија, Langgöns
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна за млеко IVECO Stralis 420 6x2 (Nr. 4860)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 1333550 км Сила 420 кс
Германија, Langgöns
камион за транспорт на гориво IVECO AD260-450PS Tankwagen A3 (E5-EEV) 6x2 Lenkachse
10
Контактирајте го продавачот
23.990 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2010-11 Километража 647607 км Сила 450 кс
Германија, Lübbecke
камион-цистерна IVECO 190 EH 30
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 1999-09 Километража 100244 км Сила 300 кс
Германија, Fließem
камион-цистерна IVECO ML 170 E 23/4x2 eFH
7
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 10300 кг Евро Euro 1
Година 1996-05 Километража 490000 км Сила 227 кс
Германија, Bovenden
камион-цистерна IVECO MP190E30W 4x4, Allrad, Flugfeld-Tankwagen
15
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 8 м³
Година 1999-09 Километража 98227 км Сила 300 кс
Германија, Sittensen
камион-цистерна IVECO EuroTrakker MP 190 E30W Flugfeldtankwagen 8200 L 4x4 Retarder AH
24
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-цистерна
Носивост 7020 кг
Година 1999-06 Километража 121937 км Сила 300 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион-цистерна IVECO S162
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2009-07 Километража 380000 км Сила 360 кс
Германија, Garching/Hochbrück
камион-цистерна за млеко IVECO AD 260 SX 36  Milchsammelwagen
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2013 Километража 727800 км Сила 360 кс
Германија, Sinn
камион-цистерна IVECO 8200
29
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-цистерна
Носивост 7020 кг Евро Euro 2
Година 1999-06 Километража 120744 км Сила 300 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион за транспорт на гориво IVECO 90-13
18
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Zellinger S75
Година 1985 Километража 124769 км Сила 130 кс
Германија, Wendelstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се