Филтри -

Камиони-цистерни IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IVECO од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на битумен IVECO EuroCargo 260E27 - 6x2
10
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 2 Зафатнина 6.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-04 Километража 592260 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на гориво IVECO STRALIS 330 + TANK STOKOTA 18.000 L ( 5 comp. )
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-04-06 Километража 230991 км Сила 330 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за сточна храна IVECO STRALIS 350 - 6X2
10
Контактирајте го продавачот
10.850 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Евро Euro 3 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05 Километража 960996 км Сила 350 кс
Белгија, Wingene
камион-цистерна IVECO
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 19000 л
Година 2004 Километража 360000 км Сила 430 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво IVECO 109-14 / 7000 Liter
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5880 кг Евро Euro 1 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991-01-03 Километража 250000 км Сила
Белгија, Puurs
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo 180 E 28 13000 L 4 compartments
13
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10550 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-09-16 Километража 292455 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на гориво IVECO
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 19000 л
Година 2004 Километража 360000 км Сила 430 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво IVECO EUROCARGO 190 EL28 +EURO 5+TANK 13.000L(4 comp.)
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 12080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-20 Километража 225170 км Сила 190 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се