Филтри -

Камиони-цистерни IVECO

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IVECO: 85 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на битумен IVECO Stralis AD190S27 4x2 bitumen tank / sprayer 5.5 m3
29
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Носивост 33390 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-19 Километража 314600 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гас IVECO ML150E25/P EEV Tanktruck LPG
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 13 м³
Година 2011-01-01 Километража 87595 км Сила
Холандија, Lelystad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гас IVECO ML180E28 GAS / LPG
5
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 8890 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-29 Километража 424340 км Сила 280 кс
Холандија, Heiloo
камион за транспорт на гориво IVECO EUROCARGO
8
Контактирајте го продавачот
2.186 € PLN 10.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 1994-10-11 Километража 101947 км Сила 116 кс
Полска, Warszawa
камион-цистерна IVECO EuroTrakker MP 190 E30W Flugfeldtankwagen 8200 L 4x4 Retarder AH
24
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-цистерна
Носивост 7020 кг
Година 1999-06 Километража 121937 км Сила 300 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион-цистерна IVECO STRALIS 410
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 02/2007 Километража 724777 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
23
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6600 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16200 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-10-09 Километража Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
21
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6200 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-07-02 Километража 342845 км Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
камион-цистерна IVECO 340 6X4 Cursor Big-Axle Steelsuspension Euro 3
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 16320 кг Евро Euro 3
Година 2004-08-25 Километража 150085 км Сила 340 кс
Холандија, Veghel
камион-цистерна IVECO S162
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2009-07 Километража 380000 км Сила 360 кс
Германија, Garching/Hochbrück
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo ML190EL28 4x2 fuel tank 13.7 m3 / 4 comp
16
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15255 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-04 Километража 357300 км Сила 280 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво IVECO ML 75 E
20
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 1998-06 Километража 743000 км Сила 136 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион за транспорт на гориво IVECO MH 260E27 6X2
14
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01-01 Километража 773988 км Сила 270 кс
Холандија, Mook
камион за транспорт на гориво IVECO MH 260E27 6X2
16
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01-01 Километража 939320 км Сила 270 кс
Холандија, Mook
камион-цистерна IVECO STRALIS 410
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 02/2007 Километража 724777 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се