Филтри -

Камиони-цистерни ISUZU - Узбекистан

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни ISUZU - Узбекистан: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump) камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump) камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump)
3
Контактирајте го продавачот
47.250 € UZS 536.000.000 UZS
Камион-цистерна
Носивост 4400 кг Зафатнина 4170 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се