Филтри -

Камиони-цистерни ISUZU од Кина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни ISUZU од Кина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.487 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 6000 кг
Година 2017 Километража 28000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.440 €
Камион-цистерна
Зафатнина 7000 л
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.440 €
Камион-цистерна
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Модел 10000liter
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.400 €
Камион-цистерна
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 5 м³
Година 2015 Километража 46000 км Сила 190 кс
Кина, shanghai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се