Филтри -

Камиони-цистерни ISUZU

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни ISUZU: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Модел 10000liter
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.434 €
Камион-цистерна
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 5 м³
Година 2015 Километража 46000 км Сила 190 кс
Кина, shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5280 л Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 47000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump) камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump) камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump)
3
Контактирајте го продавачот
47.250 € UZS 536.000.000 UZS
Камион-цистерна
Носивост 4400 кг Зафатнина 4170 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
Контактирајте го продавачот
63.400 US$ EUR ≈ 60.420 €
Камион-цистерна
Носивост 6300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 1 км Сила 150 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.530 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 6000 кг
Година 2017 Километража 28000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.480 €
Камион-цистерна
Зафатнина 7000 л
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.480 €
Камион-цистерна
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се