Филтри -

Камиони-цистерни IFA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IFA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна IFA L 60 1218 4x4 DSK
6
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 5 м³
Година 1989-07-03 Километража Сила 132 kW
Унгарија, Tápióság
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се