Филтри -

Камиони-цистерни HOWO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни HOWO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.970 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 371 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.970 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 371 кс
Кина, Hong Kong
нови камион-цистерна HOWO 375 нови камион-цистерна HOWO 375
2
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.950 €
Камион-цистерна
Зафатнина 25 м³
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се