Филтри -

Камиони-цистерни GINAF

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни GINAF: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 18960 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20.6 м³
Година 01/2000 Километража 212364 км Сила 381 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1993-01-01 Километража 309990 км Сила
Холандија, Roosendaal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се