Филтри -

Камиони-цистерни GAZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни GAZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко GAZ 3307
4
Контактирајте го продавачот
1.264 € UAH 42.020 UAH
Камион-цистерна за млеко
Година 2004 Километража 1000000 км Сила
Украина, Вишневе
нови камион за транспорт на гас GAZ NEXT
5
Контактирајте го продавачот
59.880 € RUB 5.500.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 6 м³ Модел АЦТ-6
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се