Филтри -

Камиони-цистерни FORD - Бразил

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни FORD - Бразил: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна FORD CARGO 1319 E Turbo 2p
6
Контактирајте го продавачот
24.668,77 US$ EUR ≈ 20.520 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 143000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна FORD CARGO 1319 E Turbo 2p
8
Контактирајте го продавачот
34.719,01 US$ EUR ≈ 28.880 €
Камион-цистерна
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна FORD CARGO 2628 E
2
Контактирајте го продавачот
36.180,86 US$ EUR ≈ 30.100 €
Камион-цистерна
Зафатнина 18000 л
Година 2009 Километража 182000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион за транспорт на гориво FORD F-12000 2p (diesel)
4
Контактирајте го продавачот
15.349,46 US$ EUR ≈ 12.770 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1993 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна FORD 1722
5
Контактирајте го продавачот
22.800 € BRL 150.000 R$
Камион-цистерна
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Palmas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се