Филтри -

Камиони-цистерни FORD

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни FORD: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас FORD Cargo
4
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 432600 км Сила 320 кс
Украина, Киев
камион-цистерна FORD Transit 2.5
17
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 2500 кг Зафатнина 2 м³
Година 2003 Километража 78000 км Сила 150 кс
Грција, Πάτρα
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гас FORD 24m3 ADR Pumping unit availble
6
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 20.750 €
Камион за транспорт на гас
Носивост 13000 кг Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила 240 кс
Турција
камион за транспорт на гориво FORD F-12000 2p (diesel)
4
Контактирајте го продавачот
14.774,04 US$ EUR ≈ 12.260 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1993 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна FORD 1722
5
Контактирајте го продавачот
21.790 € BRL 150.000 R$
Камион-цистерна
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Palmas
камион за транспорт на гас FORD l8000
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6468 кг Зафатнина 12 м³
Година 1996 Километража 325000 км Сила 155 kW
Романија, Câmpina
камион за транспорт на гас FORD CARGO 3232S LPG TANKERİ
29
Контактирајте го продавачот
53.370 € TRY 475.000 TRY
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 5
Година 2014-09 Километража 266000 км Сила
Турција, ANKARA
нови камион за транспорт на гас FORD 2533 DC
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Година 2020 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво FORD Trucks 1833 DC
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10 м³
Година 2020 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
нови камион за транспорт на гориво FORD 4142 DC
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 19 м³
Година 2020 Километража Сила 420 кс
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се