Филтри -

Камиони-цистерни FELDBINDER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни FELDBINDER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна FELDBINDER Feldbinder
4
Контактирајте го продавачот
58.900 € PLN 269.000 PLN
Камион-цистерна
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kajew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се