Камиони-цистерни Euro 1

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-цистерни: 10 огласа

камион-цистерна VOLVO NL10 INTERCOOLER VACUUMTANK 8000 LITER
12
преговара
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-09-28 Километража 420947 км Сила 340 кс
Холандија, Meerkerk
камион-цистерна MAN
14
преговара
Евро Euro 1 Зафатнина V=18000 л
Година Километража 424000 км Сила
Белгија, Hasselt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна RENAULT Gamme M 150
6
преговара
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 11/1994 Километража 558600 км Сила
Франција, LIMAY
камион-цистерна VOLVO FL 6 - 14 (STEEL SUSP/ 7500L)
7
€ 5.000 USD ≈ US$ 5.572
Евро Euro 1
Година 1991-05-14 Километража 610000 км Сила 140 кс
Белгија, Bree
камион-цистерна RENAULT G280 - 8.000 ltr. tank - manuel
10
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.731
Носивост 11500 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-12-08 Километража 20468 км Сила 280 кс
Холандија, Tilburg
камион-цистерна MERCEDES-BENZ SK / 1824 /
6
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.376
Евро Euro 1
Година 1994-02 Километража 332459 км Сила 245 кс
Германија, Bovenden
камион-цистерна RENAULT GLR310
5
преговара
Евро Euro 1
Година Километража Сила
Холандија, Vinkel
камион-цистерна RENAULT Midliner 140
8
преговара
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1993 Километража 120000 км Сила
Франција, LIMAY
камион-цистерна IVECO ML 170 E 23/4x2 eFH
7
€ 9.900 USD ≈ US$ 11.033
Носивост 10300 кг Евро Euro 1
Година 1996-05 Километража 490000 км Сила 227 кс
Германија, Bovenden
камион-цистерна IVECO 260EH 34 eFH
1
€ 23.900 USD ≈ US$ 26.634
Евро Euro 1
Година 1994-09 Километража 276333 км Сила 345 кс
Германија, Bovenden
Омилени : 0 Споредба : 0