Филтри -

Камиони-цистерни DONGFENG

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DONGFENG: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна DONGFENG DONGFENG Truck
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.180 €
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион-цистерна DONGFENG
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна DONGFENG  watering sprinkler
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 15000 л
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион-цистерна DONGFENG 12
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 05/2016 Километража 20000 км Сила
Кина, Shanghai
камион за транспорт на гориво DONGFENG Tank Truck 6 Tons
7
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 7.636 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража 27000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
камион за транспорт на гориво DONGFENG Tank Truck
5
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.484 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
камион-цистерна DONGFENG Truck
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Кина
камион-цистерна DONGFENG sprinkler
6
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.484 €
Камион-цистерна
Година 2017 Километража Сила 120 кс
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се