Филтри -

Камиони-цистерни DAF од Шпанија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни DAF од Шпанија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна DAF CF
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2003-07 Километража 633000 км Сила 360 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF CF85 430
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 22000 л
Година 2004-04 Километража 245000 км Сила 480 кс
Шпанија, Soria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна DAF LF55 55.220
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2002-02 Километража 230000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF CF75 310
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 л
Година 2007-12 Километража 650000 км Сила 310 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна DAF FA55
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2
Година 2001-07 Километража 180000 км Сила 230 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF CF75 310
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2004-12 Километража 820000 км Сила 310 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна DAF LF45 FA 180
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 9.5 м³
Година 2002-10 Километража 484000 км Сила 180 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2004-06 Километража 300000 км Сила
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF CF75 310
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 650000 км Сила 310 кс
Шпанија, Soria
камион за транспорт на гориво DAF  95.380 6X2
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 2000-01 Километража 316000 км Сила
Шпанија, Soria
камион-цистерна DAF CF75
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 1145000 км Сила 310 кс
Шпанија, Soria
камион-цистерна DAF CF 380
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 01/2007 Километража 300700 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на гориво DAF CF 75.310 E5/14000l/4 Kammern/Klima/ADR
16
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Година 2010-07 Километража 257564 км Сила 315 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се